Gabinet Weterynaryjny Paweł Kulik
603557179 / 534444064 (dyżur telefoniczny 24-godzinny)
zoo.wet@wp.pl

PILNE!

PILNE!

Drodzy klienci!
W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w Kraju oraz dbając o Państwa bezpieczeństwo i Nasze, wprowadzono w naszej lecznicy procedury:
‼️ Wizyty są w miarę możliwości umawiane na konkretne godziny ‼️TELEFONICZNIE POD NUMEREM 603557179 oraz 534444064‼️. Prosimy o rozważne telefony, to nie jest czas na udzielanie informacji, do której jest otwarta lecznica lub ile kosztuje sterylizacja.
‼️ Wizyty typu odrobaczenie, kosmetyka itp przekładamy. Skupiamy się na zwierzętach chorych i potrzebujących pomocy.
‼️ 1 osoba – 1 zwierzę – Tylko jeden opiekun może wejść do lecznicy ze zwierzęciem. Prosimy nie przychodzić do lecznicy z dziećmi. W miarę możliwości prosimy osoby starsze o pozostanie w domach.
‼️ Całkowite powstrzymanie się z wizytą, jeśli wykazują Państwo jakiekolwiek objawy infekcji tj: gorączka, kaszel, duszność.
‼️Jeżeli wróciliście Państwo niedawno zza granicy lub jesteście objęci kwarantanną-zostańcie w domu!
‼️ w przypadku wystąpienia kolejki – prosimy zachować bezpieczną odległość od innych oczekujących. Jeżeli pogoda na to pozwoli, prosimy poczekać na zewnątrz.
‼️ DYŻUR NOCNY jest dyżurem awaryjnym, przyjmować będziemy pacjentów tylko z zagrożeniem życia!
‼️ płatność za wizytę- TYLKO KARTĄ
‼️ Prosimy o mycie rąk po przyjściu do Gabinetu (łazienka jest po lewej stronie od wejścia).

Zmiany zostają wprowadzone byśmy mogli być na posterunku i dbać o Państwa przyjaciół. Ryzyko musi być zminimalizowane do minimum, byśmy mogli dalej pomagać.

Ekipa Gabinetu Weterynaryjnego Paweł Kulik

Call Now Button