Gabinet Weterynaryjny Paweł Kulik
603557179 / 534444064 (dyżur telefoniczny 24-godzinny)
zoo.wet@wp.pl

Zespół

Nasz Zespół


Dr n. wet. Paweł Kulik
Specjalista chorób psów i kotów
Specjalista chorób zwierząt nieudomowionych
Ukończyłem medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2003 roku.
W 2008 roku ukończyłem studia podyplomowe choroby psów i kotów. Od 2016 roku posiadam tytuł doktora nauk weterynaryjnych oraz specjalisty zwierząt nieudomowionych.
Zanim otworzyłem Gabinet na ulicy Szczebrzeskiej praktykowałem w lecznicy weterynaryjnej na ulicy Sienkiewicza 24 w Zamościu.
W codziennej praktyce lekarza weterynarii zajmuję się leczeniem zwierząt wszystkich gatunków. Szczególnie rozwijam swoje umiejętności z zakresu chirurgii i ortopedii, często podejmując się zabiegów trudnych i skomplikowanych. Składam skomplikowane i wieloodłamowe złamania kości. Posiadam doświadczenie w leczeniu zwierząt egzotycznych, które dzisiaj stały się dla niektórych zwierzętami towarzyszącymi.

Lek. wet. Maria Różycka
Specjalista radiologii weterynaryjnej
Ukończyłam medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2010 roku. Od 2016 roku jestem specjalistą radiologii weterynaryjnej.
Jako lekarz weterynarii codziennie muszę zajmować się każdą dziedziną nauk weterynaryjnych, jednak to diagnostyka obrazowa jest działem weterynarii, który staram się rozwijać najbardziej. Uczęszczam w wielu konferencjach i szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe.

Lek. wet. Beata Kot
Ukończyłam medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2017 roku.
Już w czasie studiów uczęszczałam w konferencjach z zakresu dermatologii i chirurgii weterynaryjnej. Cały czas poszerzam swoją wiedzę dotyczącą chorób zwierząt towarzyszących oraz małych ssaków.

Lek. wet. Patryk Królikowski
Ukończyłem medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 2017 roku. Największą moją pasją jest kardiologia weterynaryjna, dlatego cały czas doszkalam się w tej dziedzinie oraz wykonuję badania EKG i echo serca.

Lek. wet. Kazimierz Kulik
Ukończyłem medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie w 1977 roku. Od wielu lat zajmuję się leczeniem zwierząt gospodarskich i koni. Mam ogromne doświadczenie w leczeniu oraz profilaktyce tych zwierząt.
Call Now Button